Sett opp butikken først, velg nivå senere

Prøv Vilkas gratis i 30 dager. Kredittkort er ikke nødvendig.

Åpne nå

ALLE NETTBUTIKKER -50%

Du får nå nettbutikk for halv pris i et år, ved bestilling innen 31. august 2017. Tilbudet gjelder for nye Starter-, Mini-, Active- og Pro-butikker, med 12-måneders avtaleperiode.

StarterMiniActiveProEnterprise
Alt det grunnleggende som er nødvendig for å starte en nettbutikkAlt du trenger for en virksomhet i vekstAvanserte markedsførings- og B2B-funkjsonaliteter for å utvide virksomhetenAvansert funksjonalitet for internasjonal e-handelEn nettbutikk utformet og skreddersydd ut ifra dine spesielle behov
12 mnd
170 kr/mnd365 kr/mnd830 kr/mnd1850 kr/mndfra 3490 kr/mnd
6 mnd
185 kr/mnd390 kr/mnd890 kr/mnd1950 kr/mndfra 3490 kr/mnd
1 mnd
195 kr/mnd410 kr/mnd910 kr/mnd2050 kr/mndfra 3490 kr/mnd
 StarterMiniActiveProEnterprise

Klarna Checkout

Alle betalingsløsninger inngår i avtalen (faktura, delbetaling, nettbank, kredittkort)
0kr/mnd
3,99% / provisjon *
0kr/mnd
3,99% / provisjon *
0kr/mnd
3,99% / provisjon *
0kr/mnd
2,95% / provisjon *
 

Produkter

Maks antall produkter i nettbutikken. Varianter er ikke medregnet
250500250010 000100 000+

Språk

Antall språk tilgjengelig i nettbutikken
13413100+

Betalingsmetoder

Maks antall aktive betalingsmetoder i nettbutikken. Hver betalingsleverandør teller som en.
31050100100+

Leveringsmetoder

Maks antall aktive leveringsmetoder
3510100100+

Gratis kundestøtte

Kundestøtte på telefon og epost
Bare e-post

Automatisk søkemotoroptimering

Nettbutikken har automatisert  oppbygging av SEO-vennlig struktur på sidene. ePages-system har fått 5/5 stjerner i en uavhengig SEO-test

SSL

Alle butikkene er beskyttet med ssl sertifikat fra Let's Encrypt, det er også mulig å kjøpe sertifikater med høyere sikkerhetsklarering for Active og Pro butikker

Mobiltilpassede sider

Nettbutikken tilpasses automatisk for tilgang med Android, iPhone og Windows phone enheter.

Rabattkuponger

Belønn lojale kunder med rabattkuponger.  De kan også brukes for å godtgjøre missfornøyde kunder eller som gavekort

Nyhetsbrev

Opprett nyhetsbrev for å sende interesserte kunder. Det er lett å melde seg på og av listen for nyhetsbrev

Søkefilter

Kundene har mulighet for å filtrere søkeresultater for å lettere kunne finne spesifike produkter

Integrasjoner

Ferdig integrert nettjeneste for å flyte produktinformasjon, kundedata og ordre til andre systemer

Starter

170 kr/mnd

Alt det grunnleggende som er nødvendig for å starte en nettbutikk

Katso perusominaisuudet Piilota perusominaisuudet
Produkter250
Språk1
Betalingsmetoder3
Leveringsmetoder3
Gratis kundestøtteBare e-post
Automatisk søkemotoroptimering
Mobiltilpassede sider
Rabattkuponger
Nyhetsbrev
Integrasjoner

Mini

365 kr/mnd

Alt du trenger for en virksomhet i vekst

Katso perusominaisuudet Piilota perusominaisuudet
Produkter500
Språk2
Betalingsmetoder10
Leveringsmetoder5
Gratis kundestøtte
SSL
Automatisk søkemotoroptimering
Mobiltilpassede sider
Rabattkuponger
Nyhetsbrev
Søkefilter

Active

830 kr/mnd

Avanserte markedsførings- og B2B-funkjsonaliteter for å utvide virksomheten

Katso perusominaisuudet Piilota perusominaisuudet
Produkter2500
Språk4
Betalingsmetoder50
Leveringsmetoder10
Gratis kundestøtte
SSL
Automatisk søkemotoroptimering
Mobiltilpassede sider
Rabattkuponger
Nyhetsbrev
Integrasjoner

Pro

1850 kr/mnd

Avansert funksjonalitet for internasjonal e-handel

Katso perusominaisuudet Piilota perusominaisuudet
Produkter10 000
Språk13
Betalingsmetoder100
Leveringsmetoder100
Gratis kundestøtte
SSL
Automatisk søkemotoroptimering
Mobiltilpassede sider
Rabattkuponger
Nyhetsbrev
Integrasjoner

Enterprise

fra 3490 kr/mnd

En nettbutikk utformet og skreddersydd ut ifra dine spesielle behov

Katso perusominaisuudet Piilota perusominaisuudet
Produkter100 000+
Språk100+
Betalingsmetoder100+
Leveringsmetoder100+
Gratis kundestøtte
SSL
Automatisk søkemotoroptimering
Mobiltilpassede sider
Rabattkuponger
Nyhetsbrev
Integrasjoner
 StarterMiniActiveProEnterprise
Produkter250500250010000100000+
Varianter pr. produktEi saatavilla1050500500+
Kategorier og innholdssider101002501000100000+
Betalingsmetoder31050100100+
Leveringsmetoder3510100100+
BookingsystemEi saatavilla2550150100000+
Kundegrupper11101001000+
Språk*13413100+
Valutaer1248100+
HTML-sideelementer i utformingen3515100100+
E-postskjemaer13510100+
Funksjonalitet inkludert i butikktyperStarterMiniActivePro 
Gratis kundestøtte på e-post og telefonkun e-postKylläKylläKyllä 
Utforming med egne farger, bilder og tilpassningerKylläKylläKylläKyllä 
Pålitelig og sikker tjenesteKylläKylläKylläKyllä 
God synlighet i søkemotorerKylläKylläKylläKyllä 
Nye versjoner og oppdateringerKylläKylläKylläKyllä 
Kundeforespørsler om produktKylläKylläKylläKyllä 
UnderkategorierEi saatavillaKylläKylläKyllä 
BloggEi saatavillaKylläKylläKyllä 
ForumEi saatavillaKylläKylläKyllä 
GjestebokEi saatavillaKylläKylläKyllä 
SidekartEi saatavillaKylläKylläKyllä 
ProduktvarianterEi saatavillaKylläKylläKyllä 
Import/eksport funksjon (produktdata, kundedata, kategorier, osv...)Ei saatavillaKylläKylläKyllä 
KryssalgEi saatavillaKylläKylläKyllä 
Tips en vennEi saatavillaKylläKylläKyllä 
SnoobiEi saatavillaKylläKylläKyllä 
etrackerEi saatavillaKylläKylläKyllä 
Google AdWordsKylläKylläKylläKyllä 
SMS-meldingerEi saatavillaKylläKylläKyllä 
Prisjakt (PriceSpy)Ei saatavillaKylläKylläKyllä 
Prisvis.se/ChoozenEi saatavillaKylläKylläKyllä 
TwengaEi saatavillaKylläKylläKyllä 
DIBSEi saatavillaKylläKylläKyllä 
PayPalEi saatavillaKylläKylläKyllä 
Payment with 1&1 ipaymentKylläKylläKylläKyllä 
2ndChainEi saatavillaKylläKylläKyllä 
NettivarastoEi saatavillaKylläKylläKyllä 
Kauppakeskus24.fiEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
Ostokset.fiEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
FruugoEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
Vertaa.fiEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
KelkooEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
Hintaseuranta (MBnet)Ei saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
Hintaseuranta.fiEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
ShopAlikeEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
Sammenligne produkterEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
KundevurderingerEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
ProduktpakkerEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
Kundegruppe håndteringEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
Egne priser for kundegrupper, kampanjerEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
Kundetilpasset skattemodellEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
Tilpass betalingsmetoder for kundegrupperEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
Facebook nettbutikkEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
NyhetsbrevEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
RabattkupongerEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
AffiliateEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
Utvidet søkefunksjonEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
Utvidede muligheter for e-postskjemaerEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä  
Spare handlekurvfunkjsonEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
Rabatt på handlekurvens sumtotalEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
Funksjon for å begrense salget, til bare registrerte kunderEi saatavillaKylläKylläKyllä 
Nordea NettiluottoEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
Rabatter/avgift for forskjellige betalingsmetoderEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
Ekstra alternativer for levering(f.eks. gavepapir)Ei saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
Ordre eksport i CSV/XML -formatKylläKylläKylläKyllä 
Assistent for søkemotoroptimeringEi saatavillaKylläKylläKyllä 
Salg av nedlastbare produkterEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
E-fakturaerEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
Deling av handlekurvenEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
Salgsrapporter1 mnd3 mnd6 mnd12 mnd 
VilkasTracker mobilappKylläKylläKylläKyllä 
Leveringsrestriksjoner avhengig av landEi saatavillaEi saatavillaEi saatavillaKyllä 
Leveringsrestriksjoner avhengig av produktEi saatavillaEi saatavillaEi saatavillaKyllä 
Leveringsrestriksjoner avhengig av postnrEi saatavillaEi saatavillaEi saatavillaKyllä 
Trusted Shop sertifikatEi saatavillaEi saatavillaEi saatavillaKyllä 
Google BaseEi saatavillaEi saatavillaEi saatavillaKyllä 
Google ShoppingEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
AmazonEi saatavillaEi saatavillaEi saatavillaKyllä 
YandexEi saatavillaEi saatavillaEi saatavillaKyllä 
WebMoneyEi saatavillaEi saatavillaEi saatavillaKyllä 
BillSAFE (DE)Ei saatavillaEi saatavillaEi saatavillaKyllä 
Click and BuyEi saatavillaEi saatavillaEi saatavillaKyllä 
SofortüberweisungEi saatavillaEi saatavillaEi saatavillaKyllä 
Skrill (Moneybookers)Ei saatavillaEi saatavillaEi saatavillaKyllä 
SagePay (UK)Ei saatavillaEi saatavillaEi saatavillaKyllä 
ExperCashEi saatavillaEi saatavillaEi saatavillaKyllä 
PayPointEi saatavillaEi saatavillaEi saatavillaKyllä 
WorldPayEi saatavillaEi saatavillaEi saatavillaKyllä 
TradeDoublerEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
TradeTrackerEi saatavillaEi saatavillaKylläKyllä 
Itella LogiusEi saatavillaEi saatavillaEi saatavillaKyllä 900€ Sette opp avgift 
UPSEi saatavillaEi saatavillaEi saatavillaKyllä 
Delivery via ShippoKylläKylläKylläKyllä 
Delivery via DHL (Track & Trace)Ei saatavillaKylläKylläKyllä 
ProCountor integrasjon**Ei saatavillaEi saatavillaEi saatavillaKyllä 450€ Sette opp avgift 
Eksport til PasseliEi saatavillaEi saatavillaEi saatavillaKyllä 
Skreddersydde produkterEi saatavillaEi saatavillaEi saatavillaKyllä 
For alle butikktyperStarterMiniActivePro 
KunderegisterKylläKylläKylläKyllä 
Omfattende produkthåndteringKylläKylläKylläKyllä 
Fleksibel kategorihåndteringKylläKylläKylläKyllä 
Bildefremviser på forsidenKylläKylläKylläKyllä 
Omfattende ordrehåndteringKylläKylläKylläKyllä 
BildegalleriKylläKylläKylläKyllä 
Flere ferdige designmalerKylläKylläKylläKyllä 
Fritt frem for å forandre utformingenKylläKylläKylläKyllä 
RSS-feed fra utenforstående siderKylläKylläKylläKyllä 
Automatisk skalering av produktbilderKylläKylläKylläKyllä 
Muligheter for å legge til flere bilder pr. produktKylläKylläKylläKyllä 
Ferdigutformede meldinger til kunder i forskjellige situasjonerKylläKylläKylläKyllä 
Automatisk registrering hos GoogleKylläKylläKylläKyllä 
SøkefunksjonKylläKylläKylläKyllä 
Visning av kampanjeprodukter på forsidenKylläKylläKylläKyllä 
Statestikk over søkKylläKylläKylläKyllä 
NostoKylläKylläKylläKyllä 
Myyjaosta.comKylläKylläKylläKyllä 
Nettimarkkina.com, Nettivaraosa.comKylläKylläKylläKyllä 
Minimumsbeløp for ordreKylläKylläKylläKyllä 
Nets (Luottokunta)KylläKylläKylläKyllä 
PaytrailKylläKylläKylläKyllä 
Checkout.fiKylläKylläKylläKyllä 
Suomen MaksuturvaKylläKylläKylläKyllä 
Klarna (faktura, konto & checkout) KylläKylläKyllä 
PayExKylläKylläKylläKyllä 
EverydayKylläKylläKylläKyllä 
JoustoKylläKylläKylläKyllä 
PaysonKylläKylläKylläKyllä 
LindorffKylläKylläKylläKyllä 
Posti SmartShipKylläKylläKylläKyllä 
Itella Prinetti-pakettikortitKylläKylläKylläKyllä 
Matkahuolto pakettikortitKylläKylläKylläKyllä 
EDI-SoftKylläKylläKylläKyllä 
Unifaun (mm. Postnord)Kyllä 2500kr Sette opp avgiftKyllä 2500kr Sette opp avgiftKyllä 2500kr Sette opp avgiftKyllä 2500kr Sette opp avgift 
Automatisk ordrebekreftelse til kundenKylläKylläKylläKyllä 
Utskrift av fraktseddler og fakturaeerKylläKylläKylläKyllä 
Google AnalyticsKylläKylläKylläKyllä 
ZEF LivezhatKylläKylläKylläKyllä 
Giosg Live chatKylläKylläKylläKyllä 

 

Avaa verkkokauppa

 

(*)Med Mini kan du aktivere to av disse språkene: norsk, svensk, finsk, engelsk og tysk. Med Aktive kan du aktivere alle fire, og med Pro kan du også legge til dansk, fransk, spansk, italiensk, portugisisk, hollandsk, tsjekisk, katalan, russisk og amerikansk-engelsk.

Sett opp butikken først, velg nivå senere

Prøv Vilkas gratis i 30 dager, kredittkort er ikke nødvendig

Åpne nå

FAQ - Frequently Asked Questions